Кіровоград: сильні морози вимагають активнішої допомоги безхатченкам
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29706_1.jpg)
З початку року до тимчасових пунктів обігріву у Кіровограді звернулися шість осіб. Про це сьогодні, 25 січня, під час апаратної наради у міській раді повідомив директор Центру обліку та тимчасової реєстрації бездомних осіб Олександр Желєзняк.
За його словами, під час рейдів одного бездомного направили на лікування в лікарню, чотирьох оформляють на тимчасове проживання в центр, одному безхатченку виготовляють паспорт громадянина України.
Натомість у міського голови Кіровограда звіт керівника центру викликав низку запитань.
- Цифри, що Ви назвали надто сумнівні - заявив Андрій Райкович. – Вони можуть свідчити про дуже низьку ефективність Вашої роботи. Ви прийняли лише п’ять людей. До мене в приймальню щотижня за допомогою звертається більше безхатченків, ніж до вашого центру. Низька температура, складні погодні умови вимагають від вашої служби активнішої роботи і відповідального ставлення до своїх обов’язків.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)