Кіровоград приймав учасників чемпіонату області з легкої атлетики
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30246_1.jpg)
28 лютого в Кіровоградській СДЮСШОР-2 відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків і дівчат, присвячений пам’яті Героя Радянського Союзу Валерія Верхоланцева.
У турнірі взяли участь 150 атлетів, у т.ч. 20 учнів комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради».
Вихованці спортивної школи завоювали 5 нагород, зокрема переможцями змагань стали Вадим Діжков (біг 800 м) і Анастасія Машнегуца (стрибки у висоту). Олександр Васін став срібним призером у бігові на 400 м. Бронзові нагороди вибороли Богдан Кучер (біг на 60 м з бар’єрами) й Аліна Ноговіцина (стрибки у висоту).
Переможці й призери змагань нагороджені медалями від обласного відділення Національного олімпійського комітету України і дипломами управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)