Кіровоград: повернути тролейбусний парк у комунальну власність
![](http://fotoinform.net/uploads/news_25494_1.jpg)
ТОВ “Єлисаветградська траснспортна компанія” для продовження роботи на ринку пасажирських перевезень у Кіровограді повинна інвестувати оновлення свого рухомого складу – закупку нових тролейбусів.
Таку вимогу поставив перед орендаторами тролейбусногго парку секретар міської ради Іван Марковський сьогодні, 30 березня, під час наради з керівниками виконавчих органів міської ради.
У разі, якщо підприємство відмовиться збільшити кількість тролейбусів на лініях, профільне управління міської ради отримало доручення розпочинати процедуру повернення електротранспорту у комунальну власність.
- Місто сьогодні має можливість придбати за різними схемами до 10 тролейбусів, які значно б покращили якість транспортного обслуговування в Кіровограді, - повідомив Іван Марковський. – Але кому ми маємо їх передати? Приватному підприємству, яке не платить орендну плату і за вже орендований цілісний майновий комплекс?
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)