Кіровоград: поповнення у родині матерів-героїнь
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29266_1.jpg)
Указом Президента України від 3 грудня 2015 року почесне звання України «Мати-героїня» присвоєно мешканці міста Кіровограда Вербовській Неонілі Пилипівні, матері шістьох дітей.
За дорученням Президента України, посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України матері – героїні вручив Кіровоградський міський голова Андрій Райкович.
Міський голова привітав Неонілу Пилипівну і побажав їй міцного здоров’я та довголіття. І щоб всі діти – Людмила, Володимир, Віра, Леонід, Віталій та Анатолій радували свою маму.
А старша донька Неоніли Вербовської - Людмила Миколаївна, 1970 року народження, теж багатодітна мати шістьох дітей, і теж Указом Президента Україні у 2013 році отримала почесне звання України «Мати-героїня».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)