Кіровоград: почали стягувати заборгованість за теплопостачання в примусовому порядку
![](http://fotoinform.net/uploads/news_26236_1.jpg)
З початку міжопалювального періоду юридичним відділом ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» активізовано роботу по примусовому стягненню заборгованості зі споживачів підприємства за надані послуги централізованого теплопостачання.
За період з березня по травень 2015 року боржникам підприємства в порядку досудового врегулювання спору було направлено 118 претензій про термінове погашення боргу за надані послуги централізованого теплопостачання на загальну суму заборгованості 605,70 грн. з попередженням про подальше звернення підприємства до судових органів з метою примусового стягнення існуючої заборгованості.
Щодо боржників, які не виконали вимоги зазначених вище претензій, юридичним відділом було розпочато позовну роботу.
Так, за період з березня по травень 2015 до судових органів подано понад 50 позовних заяв про стягнення заборгованості за надані послуги централізованого теплопостачання зі споживачів – фізичних осіб на загальну суму боргу 672,40 тис. грн.,
До господарського суду Кіровоградської області за аналогічний період було подано 8 позовних заяв про стягнення заборгованості за надані послуги централізованого теплопостачання зі споживачів – юридичних осіб на загальну суму боргу 1 854,27 тис. грн., з яких задоволено 3 позови на суму 220,24 тис. грн. , інші справи перебувають на судовому розгляді.
В порядку примусового виконання рішення судових органів про стягнення заборгованості за надані послуги централізованого теплопостачання органами ДВС було накладено стягнення на заробітну плату та пенсію 6 боржників, загальний розмір заборгованості яких складає 29,82 тис. грн. Крім того, органами ДВС в примусовому порядку було стягнуто за період з березня по травень 2015 року з боржників підприємства заборгованість за надані послуги централізованого теплопостачання у сумі 53,35 грн.
Якщо боржник підприємства перебуває у скрутному матеріальному становищі і звернувся до адміністрації підприємства з заявою укласти договір реструктуризації боргу, підприємство завжди з розумінням ставиться до прохання споживача.
З початку міжопалювального періоду укладено 25 договорів на загальну суму заборгованості 157,3 тис. грн. В даному випадку такі боржники уникнуть примусових заходів стягнення існуючої заборгованості за надані послуги централізованого теплопостачання через органи ДВС.
Адміністрація ДП«Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» звертається до споживачів з проханням терміново погасити наявні борги за послуги теплопостачання, не допускати їх накопичення протягом міжопалювального періоду.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)