Кіровоград: нові ставки земельного податку

Липень 14, 2015 | Новини | Переглядів: 1553 | Коментарі: 0

Кіровоградська міська рада встановила на території Кіровограда нові ставки земельного податку.

Відповідно до рішення, прийнятого сьогодні, 14 липня, на другому засіданні сорок дев’ятой сесії, ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено та які перебувають у власності фізичних та юридичних осіб та у постійному користуванні юридичних осіб державної та комунальної форми власності, коло яких визначено статтею 92 Земельного кодексу України, встановлюється в розмірі 1 % від їх нормативної грошової оцінки. Ставка ж податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, які перебувають у постійному користуванні юридичних осіб (крім державної та комунальної форми власності), встановлена у розмірі 3 % від їх нормативної грошової оцінки. Серед фізичних осіб від сплати податку звільняються: інваліди першої і другої групи, особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років, пенсіонери (за віком), ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм. Із юридичних осіб від сплати податку звільняються: санаторно-курортні та оздоровчі заклади громадських організацій інвалідів, реабілітаційні установи громадських організацій інвалідів, громадські організації інвалідів України, підприємства та організації, які засновані громадськими організаціями інвалідів та спілками громадських організацій інвалідів і є їх повною власністю, де протягом попереднього календарного місяця кількість інвалідів, які мають там основне місце роботи, становить не менш як 50 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить протягом звітного періоду не менш як 25 відсотків суми загальних витрат на оплату праці, бази олімпійської та паралімпійської підготовки, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України.
Нові ставки земельного податку у Кіровограді вводяться із 1 січня 2016 року.
На сьогоднішньому засіданні міська рада також розглянула питання регулювання земельних відносин, у тому числі щодо надання у власність земельних наділів учасникам АТО та виділила одноразову матеріальну допомогу громадянам міста Кіровограда. На цьому робота сорок дев’ятой сесії міської ради була завершена.

джерело
 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Hostpro
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool