Кіровоград: найбільш резонансні злочини по місту та області на 8 серпня 2013 року
![](http://fotoinform.net/uploads/news_16839_1.jpg)
Упродовж доби до органів внутрішніх справ Кіровоградщини надійшло 418 заяв і повідомлень громадян, з них 111 з ознаками кримінальних правопорушень.
До дільничного інспектора Олександрійського райвідділу міліції із заявою про крадіжку звернувся 23-річний житель одного з сіл району. Попередньо встановлено, що 30-річний односельчанин чоловіка, з яким він напередодні вживав спиртні напої, викрав з кишені його одягу гроші у сумі 320 гривень. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.
Працівники Світловодського міського відділу міліції у результаті проведення слідчих дій встановили особу підозрюваної у скоєні крадіжок металевих виробів з місцевого товариства. Нею виявилася 49-річна непрацююча жителька районного центру. Протягом кількох днів жінка з території підприємства викрала металеві частини двигуна, кілька рулонів сітки-рабиці, три металевих ящики та металевий станок з деталями. Дії зловмисниці кваліфіковано за ч. 2 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.
До Новоукраїнського райвідділу міліції із заявою про нанесення тілесних ушкоджень родичу звернулася 60-річна місцева жителька. Попередньо встановлено, що 35-річний житель одного з сіл району під час спільного розпиття спиртних напоїв наніс 55-річному односельчанину травми у вигляді перелому ребер та нижньої щелепи. Інформацію про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 122 «Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)