Кіровоград: нарада у міськраді (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_27586_1.jpg)
28 серпня секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський провів робочу нараду на тему “Благоустрій міста Кіровограда”.
Іван Марковський, зазначив, що по капітальному та поточному ремонту доріг, прибудинкових територій, покрівель - залишається великий обсяг робіт, який потрібно виконати до 15 жовтня, поки гарна погода. Іван Іванович підкреслив, що працювати потрібно повний світовий день, виконувати свою роботу вчасно і якісно. Також наголосив, щоб роботи проводилися на всіх об'єктах, де укладені угоди, щоб жоден не простоював — де потрібно, із сторони міської ради буде надана допомога.
За словами секретаря Кіровоградської міської ради до Дня міста планується завершити роботи у парку Пушкіна: замінити дорожнє покриття на Набережній, пофарбувати міст тощо.
джерело, фото Ігоря Філіпенка.
Кировоград: имя города накаляет «страсти» (ФОТО)
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)