Кіровоград - місто кращих скелелазів
Із 15 по 16 січня на території Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді відбувся чемпіонат міста Кіровограда зі скелелазіння за програмою складність.
У змаганнях взяли участь 24 спортсмени – вихованці комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради» та комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».
Переможцями змагань у різних вікових категоріях стали: Єгор Власов, Максим Борок та Валерія Гончарук. Переможці й призери змагань нагороджені медалями і дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, а всі учасники отримали солодощі від обласної федерації альпінізму і скелелазіння України.
За результатами виступу скелелазів у 2015 році дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради нагороджені три найкращі скелелази Кіровоградщини: Сергій Побережець, Юрій Побережець та Яна Здір. Крім цього Сергію Побережцю було вручено посвідчення Майстра спорту України зі скелелазіння.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.