Кіровоград: комунальникам поставили завдання
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30242_1.jpg)
Комунальні служби Кіровограда активізують прибирання міських доріг після зимового періоду. Таке завдання поставив перед ними заступник міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради сьогодні, 29 лютого.
- Центральні дороги у нас ще прибираються, а всі бічні – занапащені, - наголосив Олександр Мосін. – Багато посипкового матеріалу на проїжджій частині і під бордюрами, хоч нас і критикували, що ми мало посипаємо дороги під час ожеледиці.
Уся наявна спеціалізована комунальна техніка сьогодні має бути підготовлена і випущена на вулиці для прибирання за затвердженим графіком, як це було із розчисткою снігу.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)