Кіровоград: колектив пологового будинку просить Ларіна захистити заклад від оптимізації
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31454_1.jpg)
Колектив пологового будинку №2 імені Святої Анни, що в Кіровограді, просить народного депутата, ексочільника області Сергія Ларіна захистити заклад від оптимізації, повідомляє КП.
Працівники пояснюють, оптимізація, яку запланувала влада, знищить заклад, а жителі міста залишаться без належної акушерськогінекологічної допомоги.
Більше того, у пологовому нагадують, що нині це єдиний у місті та області заклад, де медичну допомогу надають вагітним та породіллям із відкритою формою туберкульозу та іншими інфекційними захворюваннями.
– Сьогодні департамент охорони здоров’я облдержадміністрації розглядає питання про закриття малопотужних пологових відділень, де кількість пологів на рік не досягає трьохсот. З огляду на це, можливо було б доцільним спрямувати на пологи до нашого закладу жінок із Новгородківського, Компаніївського, Олександрівського та Бобринецького районів, – пропонують працівники пологового будинку імені Святої Анни.
Народний депутат від «Опозиційного блоку» Сергій Ларін уже звернувся до мера Кіровограда та секретаря міської ради з проханням зустрітися з колективом пологового будинку №2 і зробити все можливе, аби зберегти заклад.
– Очолюючи Кіровоградщину, я завжди ставив на перше місце розвиток та підтримку медичної галузі. Ми відкрили перинатальний центр, діагностичні центри у районах, придбали обладнання для закладів усіх рівнів… Це були реформи. А що маємо сьогодні?! Просто катастрофічне становище! Під реформуванням теперішня влада подає так звану оптимізацію, а точніше – закриття закладів, – коментує парламентарій.
Ларін зауважує, внаслідок таких «реформ» лікарні фактично залишилися без фінансування, внаслідок чого скорочується кількість ліжкомісць, а людям доводиться ще більше платити за медичні послуги.
– Дійшло вже до того, що влада хоче офіційно встановити прейскурант на медичні послуги! А підвищити зарплати і пенсії влада не хоче?! Для багатьох кіровоградців лікування уже перетворилося на розкіш! – наголошує він і додає, що «Опозиційний блок» вимагає гідного бюджетного фінансування для медичної галузі, надання гарантованих законом медпослуг соціальнонезахищеним українцям, а також припинення тотального скорочення медичних закладів.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)