Кіровоград: Іван Марковський вітає жінок міста
![](http://fotoinform.net/uploads/news_25210_1.jpg)
Шановні жінки, дорогі наші кіровоградки!
Від імені Кіровоградської міської ради та її виконавчого комітету сердечно вітаю вас з Днем 8-го Березня - святом весни, святом оновлення і кохання, святом пробудження природи і нових надій.
Ви маєте природній і одвічний дар милосердя та людяності, такий необхідний сьогодні у дні найскладніших випробувань для нашої країни, а ваша чарівність – це наше загальне багатство і надбання, наша радість, надія і порятунок в будь який час нашого життя.
Нехай щастить вам завжди, нехай ніколи не зрадить вас доля, нехай ваші обличчя будуть осяяні лагідною, чарівною посмішкою і пам’ятайте, що ви в своєму житті завжди матимете підтримку наших міцних чоловічих рук.
Миру, здоров’я і щастя вам, любі наші жінки!
Секретар міської ради Іван Марковський
Читайте также: С Праздником 8 Марта, милые кировоградки!
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)