Кіровоград: Іван Марковський вітає вчителів міста
![](http://fotoinform.net/uploads/news_28129_1.jpg)
Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!
Від імені Кіровоградської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаємо вас з вашим професійним святом – Днем працівників освіти.
Ви завоювали у нашому суспільстві заслужену пошану і вдячність, відкрили кожному з нас дорогу у велике життя, розкрили красу рідного краю, велич його історії, вчите чесно жити і самовіддано працювати.
Низький Вам уклін за вашу творчу, самовіддану та подвижницьку працю, за вміння запалювати вогонь у дитячих серцях, за відданість професії, відповідальне, а іноді жертовне ставлення до свого покликання.
Щиро зичимо вам доброго здоров’ я, великого задоволення від плодів своєї праці, щоб тепло людської подяки зігрівало вас за добрі справи, а учні завжди оточували увагою і турботою.
Нехай вас і ваших дітей завжди об’ єднує одна мета – зведення величного храму науки, а життя виставляє лише найвищі оцінки.
Секретар міської ради Іван Марковський
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)