Кіровоград: Іван Марковський вітає мешканців міста

Червень 28, 2015 | Новини | Переглядів: 1030 | Коментарі: 0

Шановні кіровоградці! Від імені Кіровоградської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаємо вас з Днем Конституції України.

Прийняття Основного Закону держави ознаменувало новий важливий етап конституційного розвитку української державності.
Український народ, здобувши суверенітет і проголосивши незалежність, проходить складний шлях творення власної держави, в якій громадянин посідає чільне місце. Основний закон нашої держави наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Конституція є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.
Останні події підтверджують, що українці уміють цінувати закріплені Конституцією власні права і свободи і мають сили зі зброєю в руках відстоювати свій суверенітет і свою незалежність.
Саме Конституція закладає надійний фундамент для об’єднання всіх прогресивних сил суспільства в ім’я кращого майбутнього нашої Батьківщини. Тож бажаємо вам щастя і успіхів в усіх ваших діяннях на благо рідного міста та Української держави. Від кожного з нас сьогодні залежить, якою бути Україні тепер і в майбутньому.
Нехай цей святковий день принесе в вашу оселю радість і родинний затишок, злагоду, добробут і гарний настрій. Мудрості усім нам і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

 

Секретар міської ради Іван Марковський
 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Hostpro
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool