Кіровоград: гімназистам подарували цікаве та незабутнє свято (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_17213_1.jpg)
Височенна яскрава надута лялька у формі даішника, школярі у футболках з яскравими логотипами ЮніорБанку, гучна музика та дитячий сміх привертали увагу всіх кіровоградців, які прийшли на свято Першого дзвоника чи волею випадку опинилися в центрі міста біля школи-гімназії №5 ім.Т.Г.Шевченка
Саме таким якравим дійством Управління ДАІ та ЮніорБанк розпочали акцію “Увага! Діти йдуть до школи!”.
Вже не один рік поспіль за ініціативи обласного ДАІ 1 вересня стартує в регіоні акція з безпеки дорожнього руху. В цьому році до правоохоронців долучились і юніори ПриватБанку, які навчали всіх бажаючих не тільки безпеки дорожнього руху, але й фінансової безпеки. Численні конкурси та вікторини захопили не лише школярів, а навіть їхніх батьків та дідусів. Весело, з юнацьким запалом та заповзятістю змагались гімназисти, бажаючи отримати в нагороду призи і карточки ЮніорБанку та приєднатись до когорти юних банкірів.
“Вперше приймаю участь у таких заходах, я у повному захваті від усього побаченого. А ще - дуже радію з того, що отримала у подарунок картку ЮніорБанку, - розповідає Алла Долженко, учениця 5-В класу школи-гімназії ім.Т.Г.Шевченка. - Крім того, мене запросили на навчання до Школи Юніорів. Відтепер і я буду приймати участь у розподілі сімейного бюджету”.
“Такі спільні заходи ми плануємо проводити постійно, - говорить Вікторія Заболотна, керівник напрямку ЮніорБанк Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку. - Адже у всіх у нас спільна мета - зробити життя наших дітей не тільки безпечним, але й різнокольоровим”.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)