Оперативна інформація в телеграм каналі https://t.me/fotoinform

Кіровоград: Допомагати просто!

Октябрь 18, 2013 | Новини | Просмотров: 1018 | Комментариев: 0

Кіровоградське регіональне управління ПриватБанку виступило з ініціативою благодійної допомоги, в рамках Всеукраїнської акції “Заради життя”, щодо збору коштів на придбання обладнання для Кіровоградської міської лікарні швидкої допомоги.

З 15 жовтня по 15 грудня нинішнього року клієнти Банку зможуть перерахувати бажану суму пожертвувань у кожному банкоматі Кіровоградської області.

“Наша лікарня надає цілодобову кваліфіковану медичну допомогу, а також екстрену, діагностичну та консультативну допомогу хворим, - розповідає Валерій Скороход, головний лікар комунального закладу “Кіровоградська міська лікарня швидкої медичної допомоги”. - І дуже важливо, аби наші лікарі могли надавати її на високому професійному рівні, використовуючи сучасне обладнання. Сьогодні виникла нагальна необхідність у використанні системи SIREMOBIL Compact L, яка дозволяє виконувати ренгенівські дослідження в операційних (ортопедія, травматологічна хірургія, загальна хірургія) та дефібрилятора-монітора ДКІ-Н-10 "АКСІОН-Х" для надання невідкладної допомоги хворим з гострою коронарною недостатністю. Ці апарати врятують не одне життя. Вартість такого обладнання не по кишені міському бюджету, тому маємо надію на те, що і городяни і ПриватБанк допоможуть нам його оримати”.

Завдячуючи ПриватБанку, який надає можливість клієнтам брати участь у благодійних проектах, спрямованих на підтримку дітей-сиріт, тяжкохворих дітей та цільових проектах допомоги постраждалим від стихійних лих і катастроф, сотні українців отримали допомогу та відчули, що їх біда не байдужа оточуючим. Так, Дніпропетровська міська дитяча лікарня № 6 отримала нове унікальне обладнання, яке допоможе врятувати тисячі новонароджених дітей. Гроші на придбання та встановлення такого обладнання зібрали клієнти ПриватБанку в ході всеукраїнської акції "Заради життя!". За підсумками акції було перераховано більше 820 тисяч гривень на придбання найнеобхіднішого обладнання для порятунку недоношених дітей. А участь у добрій справі взяли більше 25 тисяч людей, які перерахували до фонду акції гроші в банкоматах банку або на благодійність дрібну здачу у відділеннях банку.

"Це найсучасніше медичне обладнання, яке може рятувати щороку сотні дитячих життів, - говорить генеральний заступник голови правління Приватбанку Юрій Пікуш. - У рамках акції, за яку проголосували самі клієнти, банк не тільки організовує збір коштів, а й забезпечує повний контроль за використанням грошей, проведенням тендеру, закупівлею, доставкою та роботою обладнання".

За допомогою благодійного проекту банку, партнером якого виступила Дніпропетровська благодійна організація "Сяйва веселки", Дніпропетровській 6-й дитячій лікарні передано обладнання, без якого сьогодні не можливо забезпечити виживання недоношених немовлят. У першу чергу, це шприцеві перфузори, реанімаційні столи для новонароджених, системи для неінвазивної вентиляції легенів та інше обладнання.

Благодійна програма ПриватБанку “Допомагати просто!” діє з 2010 року і дає можливість клієнтам банку брати участь у благодійних проектах, спрямованих на підтримку дітей-сиріт, тяжкохворих дітей та цільових проектах допомоги постраждалих від стихійних лих і катастроф. Зробити свій внесок у добру справу можна перерахувавши суму пожертвувань у банкоматах банку або надіславши на благодійність дрібну здачу у відділеннях банку (до 1 грн). У рамках програми “Допомагати просто!” вже зібрано 8 млн 136 тис. гривень для дитячих будинків та понад 4,5 млн. грн на цільові благодійні програми.

Кіровоградське регіональне управління ПриватБанку виступило з ініціативою благодійної допомоги, в рамках Всеукраїнської акції “Заради життя”, щодо збору коштів на придбання обладнання для Кіровоградської міської лікарні швидкої допомоги.


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool