Кіровоград: дівчата не відпочивайте в компанії малознайомих чоловіків - це небезпечно!
![](http://fotoinform.net/uploads/news_14715_1.jpg)
До Кіровоградського міського відділу міліції надійшло повідомлення від місцевого жителя про скоєння пограбування його доньки.
Попередньо встановлено, що 23-річна жителька обласного центру відпочивала в компанії місцевих жителів, з якими щойно познайомилась. Під час застілля 32-річний раніше судимий кіровоградець, ударивши жінку в обличчя, відкрито заволодів планшетом та мобільним телефоном потерпілої. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України. Частину викраденого вилучено.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)