Кіровоград: діти в родинах учасників АТО отримають привітання з Новим роком
![](http://fotoinform.net/uploads/news_24098_1.jpg)
Всі кіровоградські діти, чиї батьки беруть участь в антитерористичній операції отримають на Новий рік привітання і подарунки від міської влади.
Відповідне доручення надав секретар міської ради Іван Марковський начальникам управління освіти та відділу соціальної підтримки населення сьогодні, 15 грудня, під час наради з керівниками виконавчих органів міської ради.
- Наше завдання створити свято для таких діток, - наголосив Іван Марковський. – І щоб відсутність тата, який захищає сьогодні нашу країну, якоюсь мірою компенсувалась підвищеною увагою і турботою з боку міської влади.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)