Кіровоград: чайна симфонія насолоди та здоров’я
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29119_1.jpg)
Щороку 15 грудня в усьому світі відзначається день чаю. Поза сумнівом, такий смачний та корисний старовинний напій як чай заслуговує на своє свято.
Напередодні цього дня бібліотекарі філії №4 запросили найактивніших читачів на чайну церемонію. Саме за чашкою цього чарівного напою запрошені дізналися про історію відкриття дивовижних властивостей чаю, про звичаї культури чаювання та унікальні багатовікові чайні традиції у різних країнах світу.
Цікаво і з користю для свого здоров’я, насолоджуючись одним із найдавніших напоїв, який лікує і приносить радість людям вже декілька тисячоліть, наші дорогі читачі провели своє дозвілля.
Тож, вітаємо усіх з Днем чаю!
Надія Шейчук
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)