Кіровоград: Андрій Райкович взяв на особистий контроль температурні режими
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29487_1.jpg)
Теплові режими в закладах освіти і охорони здоров’я Кіровограда мають беззаперечно відповідати діючим санітарним нормам.
На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час наради з керівниками виконавчих органів сьогодні, 11 грудня. Міський голова звернув увагу керівників теплогенеруючих підприємств на незадовільну температуру в приміщеннях ЗОШ №16, ДНЗ №71, міської дитячої лікарні.
- У даному випадку – це зона відповідальності ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА”, - відзначив Андрій Райкович. – Попереджаю, що контроль з боку влади за дотриманням належних умов теплопостачання до житлового фонду і соціально – культурних об’єктів міста буде суворим. Я особисто перевірю температурний режим у кіровоградських школах і садочках.
Очільник міста запевнив, що кожний факт зниження тепмератури нижче норми буде ретельно проаналізований і попередив керівників теплогенеруючих підприємств про неприпустимість відмови тепловиків від участі в роботі комісій, які складають акти про невідповідність температури санітарним нормам.
Крім того, Андрій Райкович доручив керівництву ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” перевірити додатково стан приміщень котелень. Деякі з них, відзначив міський голова, працюють без належного утеплення, “без вікон і дверей”.
- Місто дало вам в оренду майновий комплекс не для того, щоб ви його довели “до ручки”, - нагадав орендарям ЦМК Андрій Райкович. –
Працюйте, заробляйте гроші для свого колективу, але майте совість, за стан майна ми з вас спитаємо.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)