Кіровоград: акція на 101-му мікрорайоні
![](http://fotoinform.net/uploads/news_26156_1.jpg)
Акцію «Ви любите читати?» провели бібліотекарі філії №18 Кіровоградської міської бібліотечної системи, вийшовши на вулиці 101-го мікрорайону, з метою популяризації читання та залучення нових користувачів.
Учасникам акції потрібно було розповісти про свої читацькі вподобання, порекомендувати 5 книг для читання іншим користувачам. Усі з задоволенням рекламували кращу книгу на свій смак та рекомендували книги для оформлення виставки «Кошик порад для всієї родини», яка оформлена у бібліотеці.
Тих, хто надає перевагу електронним книгам, бібліотекарі знайомили з веб-списками сучасної української літератури та радили їм цікавих нових авторів.
Привертає увагу та радує око відвідувачів бібліотеки сучасна українська дитяча література, подарована читачами.
Завідуюча філією №18 Резніченко Віра
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)