Кілька мікрорайонів Кропивницького залишаться без води
![](http://fotoinform.net/uploads/news_62114_1.jpg)
У зв'язку з миттям та дезінфекцією резервуарів чистої води на водопровідній насосній станції «Зона ІІБ» з 09.00 год. 11 квітня 2024 року до 09.00 год. 12 квітня 2024 року буде відсутнє водопостачання споживачів мікрорайонів Некрасівки, Новомиколаївки та Лелеківки.
Також, у зв'язку з виконанням робіт по заміни запірної арматури буде знижено тиск в центральній частині міста з 09.00 год. 11 квітня 2024 року до 09.00 год. 12 квітня 2024 року.
Мешканців просять зробити необхідний запас питної води
Телефони для довідок: 368 368; 050 488 86 91; 050 488 86 92.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)