Іван Марковський вітає мешканців міста
![](http://fotoinform.net/uploads/news_27503_1.jpg)
Шановні кіровоградці! Щиро вітаю Вас із Днем Незалежності України!
Це особливе свято для кожного українця. На жаль, вже друге літо поспіль цей день має гіркий присмак втрат. 24-ту річницю своєї Незалежності Україна змушена відвойовувати, виборюючи власні землі, відстоюючи права та свободи громадян. Саме час для єднання, змін і виважених рішень.
Нехай же над нашою державою завжди буде мирне небо, а в серці кожного українця побільшає добра. Погожої днини, втішного слова і гарних новин на щодень.
Хай кожен крок вперед буде багатий на перемоги, а кожен успіх робить нашу державу, як і кожного українця, на йоту міцнішим. Хай День Незалежності стане справжнім святом вільної, соборної України!
З повагою Секретар Кіровоградської міської ради І.Марковський
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)