Іван Марковський увійшов до трійки найвідповідальніших міських голів України
![](http://fotoinform.net/uploads/news_28100_1.jpg)
Секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський, який виконує обов’язки міського голови, посідає третє місце в рейтингу якості за ступенем відповідальності за версією веб-порталу “Слово і діло”.
Одним із ключових аспектів роботи «Слова і Діла» є висвітлення інформації щодо обіцянок і стану їх виконання провідними українськими політиками та чиновниками задля сприяння відкритості і підзвітності останніх простим громадянам. У наведеній на веб-порталі інформації Іван Марковський виконав 23 із 45 публічно даних обіцянок, ще 20 знаходяться у стані виконання.
Ще в одному рейтингу проекту – за ступенем безвідповідальності, Іван Марковський посідає передостання 20 місце
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)