Хлопчик з Кіровоградщини переміг у Всеукраїнському конкурсі малюнку
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31029_1.jpg)
Син співробітника пожежно-рятувальної служби Кіровоградщини здобув перемогу у Всеукраїнському конкурсі малюнку «Рятувальник – професія героїчна»
На початку 2016 року Всеукраїнська Асоціація ветеранів війни та служби цивільного захисту спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій оголосили конкурс дитячого малюнку на тему «Рятувальник – професія героїчна», приурочений до відзначення Дня пожежної охорони в Україні та 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи.
Нещодавно було підбито підсумки конкурсу, а переможців запросили до столиці, де в актовій залі ДСНС України Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін вручив їм дипломи, подяки та цінні подарунки. Крім того, дітям та їх батькам організували відвідини музею та міської пожежно-рятувальної частини.
Варто зазначити, що учасниками цього конкурсу були діти працівників органів та підрозділів ДСНС України у трьох вікових категоріях: до 7 років, від 7 до 11 років та від 11 до 14 років. Диплом 1-го ступеня і подяку у віковій категорії від 7 до 11 років отримав син фахівця 1-ї категорії відділення персоналу аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС в області Інни Дяченко, учень четвертого класу Кіровоградської гімназії ім.Т.Шевченка Вячеслав Дяченко за роботу «Порятунок на воді». Малюнок Вячеслава з-поміж інших вирізнявся ще й оригінальністю сюжету, оскільки більшість робіт були присвячені пожежам, роботі пожежних та порятунку на пожежах.
З найкращими роботами конкурсу можна було ознайомитись в актовому залі адміністративного будинку ДСНС України.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)