Громадський транспорт у Кіровограді працює в штатному режимі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_23980_1.jpg)
Це відзначив заступник міського голови Сергій Васильченко.
Сергій Васильченко тримає на особистому контролі питання роботи міських автобусів і тролейбусів. За його словами комунальні служби міста з 3.00 ночі, від початку утворення ожеледиці на дорогах міста, працюють у режимі повного забезпечення руху транспорту, особливо на магістральних напрямках. Станом на 8.00 ранку 5 піскорозкидувачів виконали 24 виїзди для посипання доріг спеціальною сумішшю відсіву і солі.
Зважаючи на не дуже втішний прогноз погоди, який передбачає впродовж найближчих трьох днів перепади температур від +3С до -6С з опадами і утворенням ожеледиці, секретар міської ради Іван Марковський доручив Головному управлінню житлово – комунального господарства забезпечити посипку і утримувати в належному стані як проїжджі частини вулиць, так і тротуари.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)