Грамотами та подяками обласної ради нагородили енергетиків Кіровоградщини
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58895_1.jpg)
Енергетики Кіровоградщини отримали грамоти та подяки обласної ради з нагоди професійного свята. Нагороди вручили голова обласної ради Сергій Шульга та начальник ОВА Андрій Райкович сьогодні, 22 грудня.
Почесною грамотою обласної ради відзначили Ігоря Копійку - начальника електролабораторії служби релейного захисту та електроавтоматики ПрАТ «Кіровоградобленерго» та Юрія Сердюка - головного інженера Новомиргородського РЕМ ПрАТ «Кіровоградобленерго».
Грамоти обласної ради отримали Ірина Бондаренко - контролер енергонагляду 3 групи кваліфікації Кіровоградського району електричних мереж ПрАТ «Кіровоградобленерго», Сергій Лупаренко - водій автотранспортних засобів довжиною 5 м автоколони №1 служби транспорту ПрАТ «Кіровоградобленерго» та Андрій Мошуренко - провідний інженер-програміст відділу підтримки корпоративних систем ПрАТ «Кіровоградобленерго».
Подяки облради оголосили Лідії Борисовій - техніку Олександрійського району електричних мереж ПрАТ «Кіровоградобленерго», Віктору Мальнику - електромонтеру з експлуатації електролічильників 3 групи кваліфікації Олександрійського району електричних мереж ПрАТ «Кіровоградобленерго» та Ігорю Панченку - майстру виробничої дільниці 1 групи Добровеличківського району електричних мереж ПрАТ «Кіровоградобленерго».
Також цінні подарунки обласної ради вручили Олегу Попову - майстру виробничої дільниці 1 групи Долинської дільниці служби ліній електропередач 35 кВ і вище ПрАТ «Кіровоградобленерго» та Дмитру Проніну – начальнику оперативно-диспетчерської служби ПрАТ «Кіровоградобленерго».
Нагадаємо, День енергетика відзначається в Україні щорічно згідно з Указом Президента від 12 листопада 1993 року.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)