Голова Олександрійської райдержадміністрації підписав план шефства над в.ч 3006
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40080_1.jpg)
У районній державній адміністрації відбулася чергова зустріч голови РДА Богдана Курупа з командуванням підшефної військової частини 3006 Національної гвардії України - полковником Онофрієм С.В та його заступником - майором Поминальним Г.М.
Під час зустрічі було підписано План шефства над військовою частиною на 2018 рік. Документом передбачається сприяння з боку районної адміністрації у забезпеченні соціальних та побутових потреб військовослужбовців, подальша співпраця з питань реалізації військово-патріотичного виховання молоді Олександрійщини та забезпечення районних заходів, спрямовані на виконання вищезазначених цілей.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)