Фінал акції «Молодь Кіровоградщини проти надзвичайних ситуацій»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_7599_1.jpg)
Управління МНС України в Кіровоградській області запрошує усіх молодих і активних на фінал акції «Молодь Кіровоградщини проти надзвичайних ситуацій». Чекаємо на вас 8 грудня о 17.00 у клубі «Провокатор».
У рамках акції спільно з управліннями освіти і науки, сім’ї та молоді, культури та туризму Кіровоградської обласної державної адміністрації проводилися конкурси на кращий кросворд, прислів’я та приказку кращу розробку виховного заходу на тему безпеки життєдіяльності, а також на кращий виріб або вишивку з бісеру «Герою-рятувальнику присвячую».
У рамках гала-концерту будуть нагороджені переможці усіх етапів акції, а ви зможете стати учасниками цікавої конкурсної програми та отримати подарунки.
Продовжиться акція дискотекою.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)