Двоє кропивничан будуть нагороджені відзнаками «За заслуги»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_38486_1.jpg)
З нагоди відзначення 26-ої річниці незалежності України виконавчий комітет міської ради прийняв рішення нагородити відзнаками «За заслуги» ІІ ступеня двох кропивничан, повідомляє сайт КМР
За особливі заслуги перед містом, територіальною громадою, особистий внесок у державне будівництво виконком вирішив нагородити відзнаками виконавчого комітету міської ради «За заслуги» заступника командира роти по роботі з особовим складом військової частини А0680 Володимира Боревського та заступника начальника управління соціального захисту населення Подільської районної у місті Кропивницькому ради Володимира Римара.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)