Двоє дівчат із Кропивницького змагаються за титул «Королева України -2019»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_48452_1.jpg)
У березні цього року, в Кіровоградській обласній філармонії відбувся регіональний конкурс краси і грації «Королева Кропивницького 2019», який організувала школа моделей «РІМО», повідомляє FOTOINFORM.NET
Офіційним представником національного конкурсу «Королева України» у Кропивницькому є директор школи «РІМО» Олександр Працков. В фіналі регіонального відбору двоє дівчат отримали перемогу - Катерина Іващенко та Ірина Заніздра, наразі дівчата знаходяться у столиці та проходять підготовчій етап до участі у гала - шоу «Королева України 2019», який відбудеться 17 травня в м. Київ
Вже сьогодні ми маємо змогу підтримати наших красунь в інтернет голосуванні , наші учасниці під номером 13 і 14! Давайте підримаємо разом наше місто і його представниць!
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)