Двоє чоловіків на Кіровоградщині скоїли розбійний напад
Працівники Вільшанського райвідділу міліції викрили у скоєнні злочину 29-річного жителя одного із сіл району та 29-річного жителя Миколаївської області. Про це Інтернет-виданню «FOTOINFORM» повідомили у ВЗГ УМВС Кіровоградської області
Зловмисники підозрюються у пограбуванні 18-річного місцевого жителя. Молодики, погрожуючи застосувати фізичну силу, відкрито заволоділи мобільним телефоном потерпілого. Вирішується питання про порушення за цим фактом кримінальної справи. Мобільний телефон вилучено.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.