До свята Миколая мрію хлопчика здійснили кропивницькі рятувальники (ВІДЕО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_61294_1.jpg)
Кропивницькі рятувальники дізналися про маленького хлопчика Андрійка, який мріє стати рятувальником. Мрії малечі обов’язково мають здійснюватися — вирішили у Службі порятунку.
Так виникла ідея до Дня Святого Миколая подарувати дитині омріяне диво — на 1 день стати справжнім рятувальником!
Такий подарунок мав стати несподіванкою. Для цього надзвичайники підтримували контакт з батьками хлопчика. Просто шалена хвиля емоцій захопила Андрійка, коли на порозі раптом з’явився рятувальний патруль у супроводі кого б ви думали? Так, самого чудотворця - Святого Миколая, костюм якого примірив на себе один з рятувальників.
Такою дивовижною несподіванкою розпочався день школяра з Кропивницького. А далі була подорож до пожежно-рятувального підрозділу, де малому видали справжню форму. Цього дня йому випала унікальна нагода не лише побачити роботу Служби порятунку, так би мовити, з середини, а й стати безпосереднім учасником ліквідації надзвичайної події. Якраз коли хлопець знайомився з пожежною технікою, бійці отримали виклик. Малий разом з підрозділом помчав надавати допомогу бабусі, що стала заручницею власної квартири. А відтак, був справжнім свідком того, як швидко та професійно за допомогою спеціального інструмента рятувальники звільнили стареньку з пастки.
А після повернення хлопець встиг посидіти за пультом Центру управління в надзвичайних ситуаціях, ознайомитися з історією пожежної охорони у музеї, покерувати квадрокоптером та отримати від рятувальників купу подарунків. А найголовніше - потримати в руках свою найзаповітнішу мрію та відчути її на смак!
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)