Дітям розповіли про визволення нашого міста від фашистської навали
![](http://fotoinform.net/uploads/news_34741_1.jpg)
До бібліотеки №18 (101 мікрорайон) завітали діти дитячо-юнацького клубу «Скіф» відділу сім’ї та молоді міськвиконкому з педагогом Юлією Мизь для участі у хвилині пам’яті «Пам’ятаємо. Шануємо. Славимо…»
Бібліотекарі розповіли дітям про день визволення Кіровограда від німецько-фашиських загарбників, зробили коментований перегляд літератури про ті тяжкі часи та вшанували пам`ять загиблих визволителів нашого міста.
У наш такий нелегкий час важливо формувати у свідомості людей значимість перемоги для українського народу, виховувати любов до рідного краю та бути патріотом своєї держави.
Завідуюча бібліотекою №18 Віра Резніченко
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)