Деякі кіровоградці намагаються обікрасти супермаркети
![](http://fotoinform.net/uploads/news_11926_1.jpg)
Працівники відділу Державної служби охорони при УМВС в області під час виїзду за спрацюванням сигналізації в одному із супермаркетів міста затримали 23-річного місцевого жителя, який намагався, не розрахувавшись, пронести повз касу пляшку алкогольного напою вартістю понад 140 гривень. Про це «FOTOINFORM» повідомили у ВЗГ УМВС Кіровоградської області
А у іншому торгівельному закладі обласного центру працівники ВДСО затримали 27-річного кіровоградця, який намагався винести із магазину ніж та 10 лез до нього.
Підозрюваних доставлено до Кіровського ВМ для з’ясування обставин подій.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)