Дев’ять вихованців кіровоградської ДЮСШ стали чемпіонами області
![](http://fotoinform.net/uploads/news_28728_1.jpg)
Кіровоградський національний технічний університет гостинно прийняв учасників відкритого чемпіонату області з боротьби греко-римської серед юніорів 1996-98 р. н. та юнаків 2001-2002 р.н.
У змаганнях взяли участь 60 спортсменів, у т. ч. 16 вихованців, комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради».
Дев’ять учнів даної спортивної школи завоювали звання чемпіонів області, це: Архан Агамалієв, Павло Копилець, Андрій Вінниченко, Олексій Ружин, Олег Скриннік, Олег Кац, Богдан Ташев, Денис Ларіонов та Данило Гультяєв. Також в активі вихованців КДЮСШ № 2 три срібні та чотири бронзові нагороди.
Тренують спортсменів: Микола Горбань та Вікторія Ковпан.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)