Чи багато у Кіровограді смітників? Дізнаємося!
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9728_1.jpg)
Вже кілька місяців Дитяча екологічна громадська організація «Флора» збирає інформацію серед мешканців міста Кіровограда щодо місць розташування стихійних сміттєзвалищ.
Планувалося створити електронну мапу таких «негарних» місць, а потім передати її до міськвиконкому. Адже щороку толоки проводяться переважно у центрі міста: метуться ті ж самі вулиці, які й без того щоденно прибираються двірниками, у той час як на околицях міста сміттєзвалища залишаються з року в рік.
Наразі, активісти ДЕГО «Флора» вже почали формувати мапу стихійних сміттєзвалищ http://childflora.org.ua/karta.docx
«Мапа містить багато позначок. Їх кількість показує, що місто має безліч сміттєзвалищь, які треба ліквідувати. Тож, ми маємо на меті запросити представників медіа, та організувати прес - тур по таких місцях. Звісно, приємного мало, але треба бачити реальну картину та вирішувати проблему засмічення нашого міста. А далі весь матеріал буде передано відповідним установам, які мають можливість вплинути на ситуацію та змінити її» - зазначає Людмила Шестакова, керівник ДЕГО «Флора».
Тож, запрошуємо представників засобів масової інформації та усіх, хто бажає долучитися до вирішення даної проблеми, приєднатися до ініціативи та разом з нами відвідати місця стихійних звалищ.
Захід відбудеться 23 квітня 2012р. об 11 годині.
Збір за адресою: м. Кіровоград, пл. Кірова (біля приміщення телерадіокомпанії).
Контактна особа: Людмила Шестакова, т. (0522) 27-04-63
Якщо вам відомі місця стихійних сміттєзвалищ, просимо повідомляти за адресою: м. Кіровоград, вул.. Єгорова 19, прим. 2, або за електронною адресою: flora2000@inbox.ru , чи на сторінку у фейсбуці
http://www.facebook.com/pages/Дитяча-Екологічна-громадська-організація-Флора/390985164249616?sk=wall
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)