Чаклун повертається у Кіровоград
![](http://fotoinform.net/uploads/news_28781_1.jpg)
Та ще й не один! Минулого року Олег Чаклун відвідав Кіровоградську центральну міську бібліотеку і просто зачаклував усіх присутніх на зустрічі своїми книжками.
Цього року він також виступив у бібліотеці перед учнями четвертих класів школи № 26 – читачами бібліотеки. Разом з ним на цей раз був Сашко Дерманський. Вони презентували книжки видавництва «Фонтан казок» та власні твори. Діти з цікавістю слухали письменників, було багато запитань – море рук тягнулося, щоб привернути увагу гостей.
Дітей цікавило, яка улюблена книга письменників, коли вони почали писати та чому стали створювати книжки. Чаклунство відбулося: діти зацікавилися новими книжками та читанням, не залишилися байдужими до новинок дитячої літератури.
Всі із задоволенням взяли участь в автограф-сесії, адже не кожного дня доводиться зустрічатися зі справжнім Чаклуном!
Ірина Хоменко
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)