Бобринецьку РДА очолив Олег Тертичний.
![](http://fotoinform.net/uploads/news_42993_1.jpg)
Відповідне розпорядження про його призначення на посаду голови Бобринецької райдержадміністрації підписав Президент України. Про це під час апаратної наради повідомив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.
– Олег Васильович працював на Бобринеччині та добре знає цей район, його специфіку. Це досвідчений і фаховий спеціаліст. Сподіваюсь, що йому не знадобиться багато часу, щоб увійти у курс справ та приступити до виконання обов’язків голови районної державної адміністрації, – зазначив очільник області.
Сергій Кузьменко повідомив, що найближчим часом він відвідає Бобринецький район з робочою поїздкою, під час якої планує представити новопризначеного керівника активу району.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)