Близько 1 млрд. грн. інвестицій у 2017 році спрямовано на будівництво об’єктів та оновлення закладів Кіровоградщини

Січень 29, 2018 | Новини | Переглядів: 830 | Коментарі: 0

Про це під час апаратної наради повідомив начальник управління капітального будівництва Сергій Проненко.

Він відзначив, що за останні три роки прослідковується чітка динаміка зростання обсягів капіталовкладень. Так, у 2016 році приріст інвестицій склав 324 млн. грн. (або 68% до попереднього періоду), в 2017 році – 187,6 млн. грн. (або 23% до попереднього року).
За словами Сергія Проненка, минулого року загальний інвестиційний ресурс на будівництво об’єктів та оновлення матеріально-технічної бази закладів Кіровоградської області склав 987,9 млн.грн. Зокрема з державного бюджету на ці цілі спрямовано 196,8 млн.грн. (або 20%) та місцевих бюджетів усіх рівнів – 791,1 млн.грн. (або 80%).

"Управління капітального будівництва було визначено розпорядником коштів та замовником з будівництва по 66 об’єктах із обсягом фінансування 272,6 млн.грн.", - повідомив посадовець.

В структурі зазначеної суми, кошти ДФРР складають 63,6 млн. грн., субвенції з ДБ обласному бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій – 55,8 млн.грн.; обласного бюджету -109,3 млн.грн.; фонду охорони навколишнього природного середовища – 34,9 млн.грн.; державної бюджетної програми "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України" майже – 9 млн.грн. Вказаний обсяг інвестицій розподілено між закладами освіти (25 або 38 %), охорони здоров’я (8 або 12%), соціального захисту (4 або 6%), об’єктами культури (4 або 6%), об’єктами спорту (13 або 20 %) та об’єктами екології (12 або 18 %). 


Ви можете підтримати наш портал ДОНАТАМИ

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool