Андрій Райкович зустрівся з керівниками автотранспортних підприємств Кіровограда (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31309_1.jpg)
Стан кіровоградських доріг і пільгові перевезення пасажирів, робота громадського транспорту у вечірній час і впровадження на лініях великомістких автобусів стали темами для обговорення на зустрічі міського голови Андрія Райковича з керівниками автотранспортних підприємств Кіровограда сьогодні, 13 травня.
У зустрічі взяли участь також заступник міського голови Олександр Мосін і начальник управління розвитку транспорту та зв’язку Олександр Вергун.
Міські посадовці подякували керівникам транспортних підприємств за допомогу в проведенні загальноміських заходів під час травневих свят та перевезення кіровоградських учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС на урочистості в Київ. Андрій Райкович також відзначив, що кількість скарг від мешканців міста на роботу громадського транспорту за останній місяць значно скоротилася, а на особистих прийомах громадян це питання не піднімалося взагалі. Це свідчить про те, що на автопідприємствах реагують на звернення міської влади.
У свою чергу, перевізники звернулися до міського голови з проханням звернути увагу на якість доріг, якими пролягають маршрути пасажирського транспорту та вирішити питання відшкодування витрат на перевезення пільгових категорій громадян.
Очільник міста запевнив, що активний ремонт дорожнього покриття у Кіровограді розпочнеться із 16 травня і першими, де з’явиться дорожньо – будівельна техніка, стануть магістральні транспортні розв’язки обласного центру.
- Цього року ми передбачили в бюджеті 45 мільйонів гривень на ремонт доріг і при ефективному їх використанні ситуація з дорогами в місті значно покращиться, - наголосив Андрій Райкович. – Крім того, плануючи роботи із відновлення зовнішнього освітлення першочергово світильники встановлюватимуться в зонах пасажирських зупинок – це безепека дорожнього руху.
Міський голова також доручив профільному управлінню спільно з поліцією і перевізниками своєчасно коригувати і встановлювати необхідні дорожні знаки, які полегшать функціонування громадського транспорту в обласному центрі.
Щодо компенсації за пільгові перевезення, то міський голова висловив послідовну позицію міської влади.
- Ми демонструємо чесну і відкриту політику у сфері організації роботи пасажирського транспорту у Кіровограді. На перевезення пільговиків у міському бюджеті передбачено 10 мільйонів гривень, - акцентував увагу Андрій Райкович. – Поки що ці кошти ідуть на відшкодування затрат електротранспорту. Але я говорив це і зараз підтверджую, будь – який перевізник, який підготував свою бухгалтерію до вимог чинного законодавства України може здати документи на відшкодування своїх витрат.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)