Андрій Райкович вручив чотирнадцять сучасних, потужних ноутбуків
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31500_1.jpg)
Сьогодні, 27 травня, міський голова Кіровограда Андрій Райкович вручив чотирнадцять сучасних, потужних ноутбуків гімназії нових технологій навчання.
Відбулося це під час святкування останнього дзвоника. Поліпшити матеріально – технічну базу закладу міський голова пообіцяв під час робочого візиту до закладу у навчальному році. А вже сьогодні учні отримали нову техніку, на якій працювати буде набагато ефективніше та продуктивніше.
Ще один подарунок чекав на школярів 31 – ї ЗОШ. Під час урочистостей, Андрій Райкович вручив учнівському колективу 15 сучасних планшетів. Загалом цього року у Кіровограді, свято останнього дзвоника зустріли 2800 першачків, та 3300 випускників 9 – 11 класів, майже 65 з них – золоті та срібні медалісти.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)