Андрій Райкович вітає мешканців Кіровограда
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29675_1.jpg)
Шановні кіровоградці!
22 січня 1919 року стало визначальним днем в історії українського державотворення. Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки на Софійській площі столиці засвідчив усьому світові, що народилася українська політична нація, народилася Українська держава: єдина, соборна, неподільна від Сяну до Дону.
Пам'ятаймо, що незалежність і соборність є запорукою виживання Української державності, а національна єдність є не тільки базовою цінністю, а й обов'язковою передумовою успішного спротиву зовнішній агресії.
Нехай свято Соборності єднає наш народ і утверджує ідеали свободи, демократії, національної гідності!
Щастя, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє України!
Кіровоградський міський голова
Андрій Райкович
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)