Андрій Райкович провів свій перший прийом громадян
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29545_1.jpg)
Перший прийом громадян сьогодні, 14 січня, провів міський голова Андрій Райкович. На зустріч з очільником міста прийшли десятеро кіровоградців.
Кожний із відвідувачів прийшов зі своєю проблемою, питання просили вирішити найрізноманітніші. Так, кіровоградка Олена Осадчук просила допомогти з придбанням в ЗОШ №1 лінолеуму, та замінити кілька вікон у приміщенні закладу. Спеціалісти запевнили, що це питання почнуть вирішувати, як тільки тому сприятимуть погодні умови. Тим більше, що кошти на ці роботи передбачені у бюджеті.
Кіровоградець Сергій Ступаков звернувся з проханням переглянути тарифи на житлово - комунальні послуги, та посприяти з ремонтом пішохідних доріжок біля будинку по вулиці Попова 26. А пенсіонер, учасник бойових дій Володимир Петров прийшов скаржитись міському голові на роботу громадського транспорту.
- Маршрутчики чинять над нами наругу, беруть гроші незаконно, закрывають двері перед носом, пускають в салон тільки по двоє пенсіонерівбільше не беруть. Як нам бути?, - бідкається ветеран.
Натомість міський голова запевнив – ситуацію виправлять: - “Ми будемо проводити постійну системну боротьбу з фактами грубого порушення правил перевезень всіма можливими методами. Жорсткоо контролюватимемо це питання. А загалом ми готуємо провести реальну транспортну реформу. Буде виведений на маршрути великий транспорт і ми зробимо все, щоб питання пільгових перевезень було вирішене якісно. Щоб і пасажири і перевізники були задоволеними умовами робти і обслуговуванням”.
Тривав перший прийом громадян понад дві години. За цей час міський голова встиг поспілкуватись з десятьма кіровоградцями.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)