Аграрії Кіровоградщини отримали відзнаки обласної ради
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56428_1.jpg)
Голова обласної ради Сергій Шульга вручив аграріям Кіровоградщини відзнаки з нагоди прийдешнього Дня працівника сільського господарства сьогодні, 18 листопада.
«Сьогодні у цьому залі я бачу людей, які як ніхто інший знають ціну хліба. Хочу подякувати за вашу нелегку, але таку стратегічно важливу працю. Бажаю вам щедрих врожаїв та наснаги. Нехай у ваших родинах завжди буде добробут», - звернувся у вітальному слові Сергій Шульга.
Почесні грамоти обласної ради отримали голова ФГ «Малюги Миколи Анатолійовича» Олександр Малюга та голова правління ПАТ «Мар’янівське» Іван Сосновський.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)