«Аеліта» гідно презентувала Кіровоград на фестивалі в Болгарії
![](http://fotoinform.net/uploads/news_26852_1.jpg)
Вихованці зразкового аматорського колективу-студії хореографічного мистецтва «Аеліта» дитячо-юнацьких клубів «Гірник» і «Вогник» відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради взяли участь у фестивалі української культури «Перлина України 2015» у болгарському місті Бургас.
Цього року українську культуру, хореографічне мистецтво українського та сучасного танцю, дизайнерські молодіжні ідеї на фестьивалі представляли творчі колективи з Києва, Запоріжжя, Херсону, Кривого Рогу, Чернігова, Кременчука, Кіроовграда, Олександрії Кіровоградської області, Житомира, Мелітополя. Українську столицю танцю - Кіровоград достойно та на найвищому рівні презентували вихованці молодшої та середньої вікової категорії колективу-студії хореографічного мистецтва «Аеліта».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)