Аби дістати грошей на пляшку оковитої, зловмисник пограбував самотнього пенсіонера
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9018_1.jpg)
Працівники Бобринецького РВ УМВС України в Кіровоградській області викрили у скоєнні пограбування непрацюючого раніше судимого 41-річного жителя району. Про це Інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у ВЗГ УМВС Кіровоградської області
12 березня надвечір від дільничного інспектора до райвідділу міліції надійшло повідомлення про скоєння злочину стосовно 75-річного жителя одного із сіл. Як з’ясували правоохоронці, сталося це кілька днів тому, але пенсіонер боявся раніше звертатися до міліції, оскільки жив сам та остерігався повернення зловмисника. А коли дільничний завітав до старенького під час відпрацювання території обслуговування, то чоловік звернувся до нього за допомогою.
Події розгорталися наступним чином. До дідуся зайшов односельчанин та попросив у нього грошей у борг. Після того, як чоловік відмовив непроханому гостю, останній штовхнув потерпілого. Пенсіонер упав на підлогу, після цього зловмисник витяг з його кишені гаманець, у якому були гроші у сумі 75 гривень, і зник із будинку.
Підозрюваного працівники міліції знайшли у нього вдома. Чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння. Кошти він встиг витратити на спиртні напої, а гаманець викинув.
За цим фактом порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 186 КК України (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого). До речі, чоловік раніше вже був судимий за скоєння крадіжки та зберігання наркотичних засобів. Наразі зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років. Стосовно нього обрано міру запобіжного заходу – підписка про невиїзд.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)