Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

55,1 відсотки населення Олександрівського району уклали декларації з сімейними лікаря

Январь 11, 2019 | Новини | Просмотров: 339 | Комментариев: 0

10 січня відбулось засідання Ради регіонального розвитку Олександрівського району. 

Про підсумки економічного і соціального розвитку району упродовж 2014-2018 років проінформувала голова райдержадміністрації Ольга Борота. Значну увагу вона приділила розвитку галузі охорони здоров'я.

Вона зазначила, що для надання первинної медико-санітарної допомоги населенню району був створений Олександрівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги, до структури якого увійшли 31 медичний заклад. Це зокрема: 6 амбулаторій загальної практики сімейної медицини (Олександрівська, Ставидлянська, Цвітненська, Родниківська, Красносільська та Елизаветградківська) та 25 фельдшерсько-акушерських пунктів.

Протягом останніх років приділялась увага покращенню матеріально-технічної бази закладів. Зокрема, в Олександрівському районному ЦПМСД проведено поточний ремонт сходів біля центрального входу в поліклініку та встановлено пандус на суму 141,4 тис.грн., а також заасфальтовано доріжки біля закладу на суму - 93,9 тис.грн. Капітально відремонтовано ФАП у Розумівці (майже 300 тис. грн.). Також у двох ФАПах у селах Любомирка та Букварка полагоджено дах (40,5 тис. грн. та 243 тис. грн.). Приділено увагу і енергозбереженню у закладах охорони здоров'я. На заміну вікон та дверей на енергозберігаючі протягом чотирьох років витрачено більше 360 тис.грн.

В рамках реформування закладів охорони здоров’я Олександрівський РЦПМСД з 30 серпня 2018 року реорганізовано шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство. Наразі з лікарями первинки підписали декларації 14779 пацієнтів, що становить 55,1% від загальної кількості населення району.

Для ведення електронного реєстру пацієнтів придбано оргтехніку на суму – 364,2 тис.грн., а також медичне обладнання та меблі на суму 120,0 тис. грн.

Коментарі для сайта CackleЗагрузка...
Загрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений