У Кропивницькому на Ковалівці відбувся рейд (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58358_1.jpg)
22 вересня співробітники Головного управління ДСНС у Кіроовградській області спілкувалися на теми безпеки з жителями Кропивницького у мікрорайоні Ковалівки, розповсюдили листівки із застереженнями та нагадали номери екстрених служб.
Кропивничанам наголосили, що не можна ігнорувати сигнали повітряної тривоги, потрібно бути максимально обережними у випадку виявлення боєприпасів та розповіли про вибухові властивості деяких із них. Крім того, надзвичайниики закликали не жартувати з вогнем, дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті й на відкритій території, попередили про відповідальність за випалювання сухої рослинності та пожнивних залишків й провокування пожеж у екосистемі.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)