В центральній частині Кропивницького відбувся рейд (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58666_1.jpg)
Вчора в обласному центрі працівники ГУ ДСНС у Кіровоградській області провели роз’яснювальну роботу на площі Богдана Хмельницького у центрі м. Кропивницький.
Кропивничан закликали не ігнорувати сигналів повітряної тривоги й ходити в укриття або ховатись від небезпеки у приміщенні, що відповідає правилу двох стін, а також бути обережними при виявленні різних вибухонебезпечних предметів.
Крім того, надзвичайники пояснили громадянам, як діяти у разі хімічної чи радіаційної загрози.
Звичайно, не обминули увагою і питання пожежної безпеки осель жителів обласного центру: нагадали правила, пояснили, як запобігти вогняному лихові та діяти, якщо пожежа виникла.
У ході роз’яснювальної роботи серед громадян було розповсюджено листівки із застереженнями та вказаним номером телефону, за яким у разі надзвичайної події необхідно викликати Службу порятунку «101».
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)